Банківська гарантія

Надання гарантій банку

Підтримка учасників торгів при підготовці забезпечення тендера.

Законодавство, котре стосується тендерів, говорить про те, що кожен організатор має право вимагати від окремого учасника підтримку пропозиції. Форми і розміри пропозиції враховуються в першій частині ст. 1 Закону України «Про здійснення державних закупівель» (у новій редакції).

Надання тендерного забезпечення є кращим інструментом, що гарантує повне виконання всіх зобов’язань. Воно береться в момент укладення договору і повинно витримуватися протягом часу його дії без будь-яких змін.

Найбільш простою і поширеною формою тендерного забезпечення вісутпає гарантія банку. Її отримання забезпечує замовнику можливість звернення в банк за певною грошовою сумою у разі невиконання умов, обговорених в укладеному договорі.

Зазвичай практика вимагає подання банківської гарантії за умови можливості появи будь-яких бюрократичних затримок. Вони призводять до заморожування коштів, а значить, можуть стати причиною не дотримання термінів, зазначених замовником тендеру при укладенні договору.

Фахівці нашої компанії пропонують допомогу в отриманні банківських гарантій для забезпечення тендерної пропозиції. Для цього буде потрібно не більше 3-х банківських днів. Пропонована послуга на сьогоднішній день досить затребувана на вітчизняному ринку.

Банківська гарантія

Банківська гарантія

Комментарии запрещены.