Супровід

Супровід учасників тендера від етапу отримання довідок аж до підготовки тендерної пропозиції.

Кожен керівник прагне до того, щоб участь у державних тендерах (державних закупівлях) йшла на користь його компанії, а головне — приносила прибуток. Але, тут перегляду тендерних оголошень і подачі заявок на участь в тендерах — не достатньо.

Прибуткова участь в тендері передбачає виконання цілого комплексу певних процедур, які спрямовані на аналіз відповідних вам замовлень. Підготовка тендерної пропозиції займає тут одне з перших місць за важливістю питання.

ТендерГід пропонує цілий комплекс заходів, для вашого успіху в тендерах:

Аналіз діяльності замовника в області закупівель;
Найчастіше підсумок конкурсу може бути передбачений, завдяки дослідженням за кількома ознаками — від досліджень тендерної документації, аж до складання аналітичного звіту про переможців за минулі періоди часу.

Допомога в процесі підготовки конкурсної пропозиції;
У деяких випадках вимоги тендерної документації можуть бути неоднозначними, ось з цієї причини, постачальники часом допускають непередбачені помилки при подачі своїх пропозицій. Отже, таких учасників чекає програш. Завдяки експертам ТендерГід, буде здійснено аналіз тендерної документації, а пропозиція підготовлена належним чином, відповідно до всіх вимог документації конкурсних торгів.

Кваліфікаційні документи і їх отримання;
Учасникам тендеру, не обійтися без отримання різних документів, що підтверджують відповідність заявника кваліфікаційним вимогам. Дана процедура з отримання документації виявляється досить тривалим процесом, і в результаті, учаснику не встигнути подати свою заявку на тендер.

Ми допоможемо вам, як учаснику торгів отримати:

Довідку про те, що заявник — не банкрут;
Довідку з ДПІ;
Банківську гарантію
Виписку з ЄДРПОУ;
Сертифікації за ISO 9001.

Чекаэмо на ваші дзвінки

Чекаэмо на ваші дзвінки

Комментарии запрещены.